Extreme Networks je lídrem na trhu síťových řešení

https://www.kodys.cz/node/444/edit

Náš partner společnost Extreme Networks, se v rámci nezávislé celosvětové studie Gartner Magic Quadrant, dostala mezi lídry – vůdce trhu v oblasti prodeje a poskytování drátových a bezdrátových síťových řešení. 

Gartner, Inc. se zabývá celosvětovým výzkumem a poradenstvím v oblasti IS/ICT technologií. Jejich nezávislé hodnocení tzv. Gartner Magic Quadrant (Gartnerovy magické kvadranty) je prestižní výzkumná metodika a vizualizační nástroj určený pro sledování a vyhodnocování pokroku a pozic firem na konkrétním, technologicky orientovaném trhu.

Prodejci zahrnuti do tohoto výzkumu, který je určen pro I&O podniky (Infrastruktura & Provoz), jsou odpovědni za kabelovou i bezdrátovou síťovou infrastrukturu, poskytují HW a SW řešení určená pro zajištění konektivity ve firemních prostředích (laptopy, smartphony, tablety, síťové kancelářské vybavení, senzory, access pointy, IoT a další.)

Podle Gartnerovy studie, „Vůdci mají schopnost utvářet trh a poskytovat kompletní a odlišné aplikace, jakož i globální služby a podporu pro společnosti“.

    Tímto se společnost Extreme Networks stala uznávaným globálním lídrem v oblasti drátových a bezdrátových síťových řešení, která mohou skvěle fungovat i u vás.

    Celou studii si můžete prohlédnout zde -> Magic Quadrant for the Wired and Wireless LAN Access Infrastructure.