Orientace v bludišti mobility

10 důvodů proč vybrat terminály Zebra s operačním systémem Android

Po masovém rozšíření Androidu na chytrých telefonech se tento operační systém výrazně rozšiřuje i na odolné mobilní terminály.

 

Mobilní terminály Zebra s operačním systémem Android

 

Proč si zvolit mobilní terminály s Androidem od Zebra Technologies?

Mobilní terminály, snímače čárového kódu, tiskárny etiket, spotřební materiál, aplikátory etiket, bezdrátové sítě Wi-Fi, tiskárny plastových karet, kamerové systémy, čtečky RFID

1. Odolnost Při své práci potřebujete zařízení, které se nerozbije při pádu nebo při různých teplotách při práci v terénu. Se zařízením by mělo být možno pracovat i v rukavicích nebo na přímém slunečním světle. Zebra má nejširší portfolio odolných mobilních terminálů.
2. Sběr dat Pro efektivní práci je důležitá rychlost snímání čárových kódů a správnost jejich přečtení. Uživatel může snímat běžné 1D nebo 2D kódy, kódy zašpiněné nebo poškozené. V některých případech může být požadavek na snímání kódů na vzdálenost přes 10 m. Sada doplňků pro Android od Zebry umožňuje snímání takovýchto kódů, tvorbu fotografií či čtení vice kódů najednou.
3. Energie je potřeba Budete terminál používat celou směnu nebo dokonce celý den? Potom je potřeba myslet i na zabezpečení napájení terminálu. Terminál musí mít dostatečně kapacitní akumulátory s možností výměny za záložní. Navíc power management u terminálů Zebra snižuje potřebu častého nabíjení a tím snižuje počet nabíjení a prodlužuje i životnost akumulátorů.
4. Ergonomie Android je nejrozšířenějším operačním systémem mezi chytrými mobilními telefony. Proto potřeba na zaškolení uživatelů odolných terminálů s Androidem je minimální, uživatelé jsou zvyklí na toto prostředí za svých telefonů
5. Zabezpečení Díky Mobility Extensions (Mx) od Zebry se Android stává ze spotřebitelského operačního systému skutečným firemním operačním systémem s řadou možností, které zlepšují zabezpečení a zjednodušují správu terminálu
6. Datové připojení Pokud uživatel potřebuje mít přístup k firemním informacím, potřebuje kvalitní datové připojení ať už v rámci lokální bezdrátové sítě WLAN, nebo prostřednictvím operátora
7. Správa a vzdálená podpora Díky nástroji Mobility DNA od Zebry pro správu terminálů můžete mít své terminály bezpečně pod kontrolou a jednoduše instalovat a aktualizovat aplikace.
8. Servis Díky mobilnímu terminálu může pracovník pracovat efektivněji. Co se stane, když se zařízení rozbije? Zebra nabízí široké portfolio servisního pokrytí v rámci opravárenského střediska v České republice. Potřebujete mít opravu vyřešenou do druhé dne? Do týdne? Na vše máme řešení.
9. Životní cyklus zařízení Mobilní terminály mají plánovanou delší životnost, než běžné telefony. Ke každému zařízení je potřeba pořídit příslušenství, které obvykle není zpětně kompatibilní se staršími modely. Proto má Zebra jasnou politiku životního cyklu zařízení a následného zabezpečení servisní podpory i po ukončení výroby.
10. TCO Celkové nálady na zařízení nezahrnují jen úvodní investici do pořízení, ale i náklady spojené s provozem po dobu jeho životnosti. Proto při volbě terminálu potřeba vzít v úvahu, že pokud by zařízení bylo mimo provoz, je uživatel omezen ve své práci s dopadem na produktivitu práce. Proto Zebra nabízí kromě vlastních zařízení celou řadu podpůrných nástrojů na správu zařízení a to včetně garantované servisní podpory.

 

Podívejte se na aktuální přehled terminálů.

Pro poptávku terminálů s Androidem nás kontaktujte prostřednictvím formuláře.