Nová série tiskáren ZQ600 - další krok vpřed v mobilním tisku

zq600

Řada ZQ600 vychází z populárního modelu QLn, přičemž zmodernizovala její design a přidala pokročilejší technologie, které zvyšují nejen produktivitu, ale také umožňují snadnější obsluhu a ovladatelnost a tím se posunula tato řada na novou úroveň. Série ZQ600 nabízí velký barevný displej, rychlejší bezdrátové připojení, režim spánku s okamžitým probuzením, špičkovou technologii baterií a mnoho dalšího.

Tyto mobilní tiskárny jsou dostupné pro retail a zdravotnictví.

Co nového přináší ZQ600?

  • Design nové generace

Barevný displej s vysokým rozlišením vám zajistí snadnou konfiguraci a ještě jednodušší ovládání. Zdokonalený tvar zvyšuje robustnost. Při konstrukci těchto mobilních tiskáren byla použita vysoce kvalitní, nárazuvzdorná pryskyřice, která patří mezi nejtvrdší plasty (mimochodem se používá u všech modelů).

  • Delší výdrž baterií

O 33% vyšší kapacita standardní baterie než u předchozí řady QLn. Nově patentovaná technologie Power Smart Printing Rev. 2 šetří energii baterie až o 20-30% a zlepšuje kvalitu tisku v extrémních podmínkách.

  • Režim spánku s okamžitým probuzením

Jediná tiskárna ve své třídě s funkcí okamžitého probuzení přes Wi-Fi, či Bluetooth.

  • Více standartních funkcí pro vyšší hodnotu

256 MB operační paměti. 512 MB Flash úložiště určené pro stahování všech aktualizací, nové nástroje pro správu tisku tzv. Print DNA. Nejnovější bezdrátové připojení 802.11ac pro rychlý, spolehlivý a bezpečný tisk. 802.11r rychlý roaming pro bezproblémový přístup, když jste na cestách. 

zq600

zq620

Pro více informací o této nové sérii tiskáren ZQ600 navštivte naši produktovou stránku.