Potřebujete terminál, kde ergonomie a výkon jsou na prvním místě?

zebra tc8300

Terminál TC8300 přináší nová vylepšení od svého předchůdce TC8000, který byl opravdovou designovou revolucí. Nová generace TC8300 přináší stejný inovativní ergonomický design, který má minimalizovat pohyb a přinést 14% procentní zvýšení produktivity práce. Pokud jde o operační systém Android, TC8300 zjednodušuje každý aspekt nasazení Androidu ve vašem skladu - včetně migrace a zabezpečení a kontroly aktualizací a mobilních služeb Google.

Obrovský výkon a paměť pro zpracování dat a za zmínku stojí i nejnovější technologie Wi-Fi a Bluetooth, která poskytuje vašim pracovníkům opravdu rychlé a stabilní bezdrátové zařízení.

Všestranné možnosti pro snímání dat vám pomohou zachytit vše - SimulScan usnadňuje snímání etiket na krabicích a paletách, které obsahují mnoho čárových kódů, stejně jako čtení formulářů, které mohou obsahovat potřebná textová pole, zaškrtávací políčka, podpisy, Direct Part Marking a jiné. 

zebra tc8300

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilní terminál Zebra TC8300 najde uplatnění ve skladech a distribuci (příjem, třídění, doplňování, balení a zpracovávání zboží), maloobchodě (řízení zásob, audit, in-store komunikace), výrobě a také v logistických centrech.

Více informací o mobilním terminálu Zebra TC8300 naleznete v tomto odkazu.