Palety s cukrem máme pod dohledem

vysledovatelnost vyroby, znaceni palet, prumyslova automatizace

Tereos TTD, a. s. (dříve Cukrovary a lihovary TTD) je největším českým producentem cukru a lihu. Společnost je vedoucí skupinou v oblasti zpracování cukrové řepy v ČR a zároveň patří k 10 největším českým potravinářským firmám. Koncern Tereos je jedním z největších světových výrobců cukru, lihu a škrobu. V této společnosti jsme zavedli automatizovaný systém pro vysledovatelnost produktů s využitím čárového kódu a aplikátory etiket.

Projekt jsme rozdělili do dvou fází, přičemž první fáze byla zahájena dodávkou mobilních terminálů (Zebra řady MC9000), komunikujících pomocí bezdrátové sítě s ERP systémem a druhá část projektu spočívala ve značení palet cukru a jejich příjem na sklad. Tato fáze projektu zahrnuje softwarové řešení, aplikátory etiket a již zmíněné průmyslové stacionární snímače pro čtení čárového kódu. Celý systém je navíc doplněn kontrolním snímačem čárového kódu, který provádí kontrolu dat v kódu na paletové etiketě v místě průjezdu palety do skladu.

Tato případová studie se zdála býti tak zajímvá, že si ji vyžádala šéfredaktorka magazínu Packaging Herald, paní Adriana Weberová a napsala o nás velmi zajímavý článek ve čísle 7-8/2018, který si můžete přečíst zde.

ph_18_ebook_ostre_v_28.pdf PDF icon ph_18_ebook_ostre_v_28.pdf

ph_18_ebook_ostre_v_30.pdf PDF icon ph_18_ebook_ostre_v_30.pdf

vysledovatelnost vyroby, znaceni palet, prumyslova automatizace
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vysledovatelnost vyroby, znaceni palet, prumyslova automatizace, aplikatory etiket