Představujeme nové průmyslové tablety Zebra ET80 & ET85

Do naší nabídky přinášíme zbrusu nové odolné, ergonomické tablety Zebra řady ET80 a ET85 s podporou pokročilého bezdrátového připojení Wi-Fi 6E, 4G/5G. Tato průmyslová robustní zařízení fungují jako 2 v 1, což znamená, že jsou použitelné nejen jako tablet, ale po připojení klávesnice i jako notebook. Hlavní výhodou je odolnost, nízká hmotnost a jejich tenké tělo. Tablety s krytím IP65 jsou určeny do těch nejnáročnějších pracovních podmínek, disponují nejnovější bezdrátovou technologií, dvěma reproduktory, 13 Mpx fotoaparátem i silnou baterií. Novinkou je možnost dvojí ochrany Windows, kamerou pro rozpoznávání obličeje a volitelnou čtečkou otisků prstů.

Díky univerzální dokovací stanici se tablet transformuje do stolního počítače nebo na mobilní pracovní stanici v terénu, autě nebo vysokozdvižném vozíku. 

Obrazovka o velikosti 12" palců funguje i při použití mokrých rukavic. Bezdrátové připojení Wi-Fi 6E, 4G/5G, CBRS, Bluetooth 5,2 a volitelně GPS. Také odolnost šla zase o kus dál. Tablety jsou voděodolné, prachotěsné a vydrží i pád z výšky 1,2 m.

Pusťte produktové video níže