Nové průmyslové tablety Zebra ET51 & ET56

https://www.kodys.cz/node/416/edit

Kompaktní model s úhlopříčkou 8,4“ palce nebo 10,1“palce je vybaveny funkcemi, které usnadňují sběr potřebných dat. Široká škála příslušenství zvyšuje odolnost, zjednodušuje nabíjení, prodlužuje životnost baterie a usnadňuje manipulaci a přenášení. Průmyslové tablety ET51 & ET56 nabízí všechny funkce, které uspokojí vaše obchodní potřeby.

Průmyslový tablet Zebra ET56

S tímto odolným tabletem ET56 můžete komunikovat kdekoliv, díky rychlému LTE WAN připojení. Tablet o hmotnosti pouhých 1,26kg, o tloušťce 1,2“ palce a s dlouhou výdrží baterie, je tak ideální pro práci v oblasti zdravotnictví, dopravy, maloobchodu, logistiky či pohostinství. Tablet je díky své odolnosti vhodný pro práci ve zhoršených pracovních podmínkách bez ohledu na počasí. Díky své skvělé ovladatelnosti můžete tento tablet používat i s rukavicemi. 

Průmyslový tablet Zebra ET51

Tablet ET51 je vhodný pro použití jak ve vnitřních, tak i ve venkovních prostorách, při kterých může dojít i k teplotám pod bodem mrazu. Je nabízen s velikostí displeje 8,4“ nebo 10,1“.  Tablet je také vybaven zadní čtečkou čárových kódů a díky zabudovanému ventilátoru zajišťuje tichý a efektivní provoz. Tento model je vhodný do oblastí zdravotnictví, dopravy, maloobchodu, výroby, logistiky či pohostinství.

Pro více informací o těchto modelech navštivte naši produktovou stránku zde -> Průmyslové tablety Zebra ET51 & ET56