Reportáž ze semináře Chytrá logistika - od skladu k zákazníkovi

seminar nastroje pro efektivni rizeni skladu

 

Ve středu 26. března 2019 jsme uspořádali společně s našimi partnery Digitech, Jukl Consulting a Zebra Technologies odborný seminář zaměřený na komplexní řešení a služby v oblasti logistiky, plánování projektů a dopravy. Sál v Konferenčním Centru Greenpoint v pražských Strašnicích byl zaplněn do posledních míst, protože zájem o prezentovaná řešení vzbudil velký zájem a to i v těchto horkých letních dnech.

Po krátkém, úvodním představení všech společností jsme se přehoupli do stěžejní prezentace celé akce na téma řízeného skladu, jakožto nutného základu pro efektivní logistiku, kterou zkušeně odprezentoval náš obchodní ředitel Luboš Doležal. Ukázky z praxe, prezentace našich doplňkových řešení a produktů určených k minimalizaci chyb a zvýšení efektivity skladu, například vychystávání pomocí hlasu - technologie "pick by voice" a mnoho dalších užitečných zajímavostí, které naladily naše publikum na druhý blok přednášek. Systém řízeného skladu WMS jsme úspěšně implementovali například ve společnostech Potten & Pannen, Mountfield, Dermacol aj. V návaznosti na naši prezentaci jsme ukončili první blok přednášek zajímavou ukázkou řešení Plantour, což je systém pro plánování a optimalizaci tras od společnosti Digitech. Smyslem tohoto chytrého řešení je uspořit náklady řidičů a to na pouhé tři kliknutí. Touto prezentací provázel pan Petr Veverka ze společnosti Digitech. 

Po přestávce jsme dali prostor dalšímu partnerovi semináře a to Lukáši Grögerovi z Jukl Consulting, který začal druhou půli přednáškou Začněte se připravovat a zefektivněte své procesy. Prezentace byla zaměřena na poradenství a projektové řízení, kdy dostatečně charakterizující motto bylo "nepodceňujte přípravu", jen tak můžete dovézt projekt do úspěšného konce. Následně se slova ujal obchodní konzultant KODYS Ondřej Sklenička, který se zaměřil na odolný skladový hardware Zebra (terminály, snímače, tiskárny aj.) a jeho správu. Možnosti konfigurace, výhody přídavných aplikací (Zebra DNA, vzdálená správa SOTi MobiControl, Zebra Workforce Connect) nebo budoucnost mobilních operačních systémů Android završily dopolední program naší akce.   

Celý seminář byl doprovázen konzultacemi všech našich specialistů, živým demonstrováním našich produktů Zebra, networkingem a také i vydatným cateringem. Touto cestou bychom chtěli poděkovat jednak všem účastníkům, ale i partnerům akce - společnostem Digitech, Jukl Consulting a Zebra Technologies. Další seminář bude následovat v září tohoto roku, o kterém vás budeme včasně informovat v našem pravidelném newsletteru nebo na našich webových stránkách v sekci seminář