Ukázali jsme, jak zvýšit efektivitu a zamezit chybám ve skladu.

Nic nás nezastaví.

Navzdory nepříznivé coronavirové situaci jsme v úterý, 15. září uspořádali seminář zaměřený na sklad a jeho efektivní řízení. V našem novém sídle v Motole jsme představili nejrůznější aplikace a technologie, které našim zákazníkům zrychlily průchod zboží skladem, zpřehlednily stav zásob, minimalizovaly chybovost a zautomatizovaly procesy skladu tak, aby se jeho celková produkce vyšplahala na maximum. 

Celou akcí se nesla dobrá atmosféra. V rámci coffee-breaku jsme našim hostům ukázali naši automatizační dílnu, kde jsme předvedli testovací verzi robota, který je schopen snímat čárový kód na balíku dopravníku až z pěti stran. Seminář byl doprovázen konzultacemi všech našich specialistů, živým demonstrováním našich high-tech produktů Zebra, ať už se jednalo o mobilní terminály, snímače, tiskárny či spotřební materiál (etikety, pásky, štítky apod.).   

Naši partneři GS1 Czech Republic a Zebra Technologies ukončili seminář svými prezentacemi. Pan Michael Šimek podrobně vysvětlil jak implementovat GS1 logistické standardy. Gabriela Plešková nás seznámila s budoucími trendy v logistice z pohledu celosvětově největšího výrobce identifikačních řešení pro logistiku.   

Touto cestou bychom chtěli poděkovat všem účastníkům semináře i našim hostům Zebra Technologies a GS1 Czech Republic. Věříme, že akce splnila očekávání a doufáme, že se v příštím roce opět na jedné z našich akcí uvidíme. Budeme vás včasně informovat o chystaných akcích v našem pravidelném newsletteru nebo zde na našich stránkách v sekci seminář

Tým KODYS

seminar

seminar