Představili jsme vám nástroje pro efektivní řízení skladu

seminar nastroje pro efektivni rizeni skladu

Ve středu 13. března 2019 jsme odstartovali šňůru našich pravidelných akcí a to odborný seminář zaměřený na nástroje pro efektivní řízení skladu. Sál v Konferenčním Centru Greenpoint v pražských Strašnicích byl zaplněn do posledních míst, protože řešení, která jsme představovali jsou základním stavebním kamenem pro zdravé a efektivní fungování každého skladu. 

Po úvodním představení naší společnosti, kterého se ujal obchodní ředitel Luboš Doležal jsme se přehoupli do stěžejní prezentace celé akce na téma Zvýšení efektivity a omezení chyb skladového provozu včetně modulů pro kontrolu obsahu balení nebo řízení expedice, kterou zkušeně odprezentoval náš obchodní specialista Petr Kratochvíl. Ukázky z praxe, živé vstupy, demonstrace produktů například pro efektivní vychystávání pomocí hlasu tzv. "pick by voice" a mnoho dalších zajímavostí naladily naše publikum na druhý blok přednášek. Technologii Vocollect Voice jsme implementovali například ve skladech v Brně pro Movianto nebo distribuční centrum Globus v Jirnech. V návaznosti na tuto prezentaci jsme ukončili první blok na téma Technologie ve skladech, která byla především zaměřena automatizaci skladových procesů, kterou odprezentoval náš obchodní specialista Ondřej Sklenička. 

Po přestávce jsme dali prostor našim renomovaným partnerům a to Vítu Janečkovi z Inotec Barcode Security, který začal druhou půli prezentací Chytré značení skladových pozic. Tuto prezentaci doplnila naše manažerka spotřebního materiálu Petra Košíková, která představila náš sortiment spotřebního materiálu pro tiskárny, aplikátory etiket, odolný materiál pro podlahové značení apod. Následně se slova ujal pan Michal Bílý z GS1 CZ, jehož jsme dlouholetým akreditovaným partnerem. Systém GS1 CZ je ucelený soubor mezinárodně platných standardů pro automatickou identifikaci a přenos informací o identifikovaných položkách, službách, objektech nebo subjektech. Pan Bílý se zaměřil na implementaci čárového kódu dle standardu GS1. 

Celý seminář byl doprovázen konzultacemi všech našich specialistů, živým demonstrováním našich produktů a služeb a také networkingem či vydatným cateringem. Také touto cestou bychom chtěli poděkovat všem účastníkům. Další seminář bude následovat v květnu tohoto roku, o kterém budeme včasně informovat v našem pravidelném newsletteru nebo na našich webových stránkách v sekci seminář

nastroje pro efektivni rizeni skladu

seminar nastroje pro efektivni rizeni skladu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nastroje pro efektivni rizeni skladu

seminar nastroje pro efektivni rizeni skladu