Představili jsme vám trendy v oblasti automatické identifikace

trendy v oblasti automaticke identifikace

V úterý 23. října jsme uspořádali náš poslední odborný seminář v tomto roce zaměřený na trendy v oblasti automatické identifikace. Sál v Konferenčním Centru Greenpoint v pražských Strašnicích byl téměř zaplněn do posledních míst, protože nástroje a řešení, které jsme představovali jsou budoucností nejen efektivního skladování, ale všeho, kde je zapotřebí použít automatické identifikace. 

Po úvodním představení naší společnosti, kterého se ujal náš obchodní ředitel Luboš Doležal jsme se přehoupli do jedné z klíčových prezentací celé akce a sice kam směřují mobilní operační systémy, kterou odprezentoval náš host ze Zebra Technologies Vojtěch Robotka. Představení operačního systému Android, demonstrace produktů Zebra pro například, co nejefektivnější skladování a mnoho dalších zajímavostí naladily naše publikum na druhý blok přednášek. Nicméně byl první blok zakončen ještě dvěmi kratšími  prezentacemi z řad našich obchodních specialistů Janem Solarem a Ondřejem Skleničkou, kteří demonstrovali vývoj ve snímání čárového kódu a následně novinky ve sféře mobilních terminálů.   

Po přestávce jsme začli druhou půli opět klíčovou prezentací a to nástroje pomáhající nasazení HW a jak jej efektivně spravovat, demonstroval opět Vojtěch Robotka. Termíny jako StageNow, což je prvotní a nejjednodušší způsob nastavení mobilních terminálů Zebra, nebo sofistikovaný systém SOTI MobiControl, který umožňuje automatickou konfiguraci, aktualizaci a správu mobilních zařízení, či služba Visibility Service, která vám pomůže získat přehled pro efektivnější využití zdrojů a předcházet selháním terminálů v kritickém provozu, byli velkým lákadlem této akce.   

Poslední prezentace byla o chytrých tiskárnách, které umí daleko více než jen tisknout štítky, nebo čárový kód. Tuto prezentaci si mezi sebe rozdělili Jan Flodrman, Zebra, který se věnoval portfoliu tiskáren Zebra a zejména souboru nástrojů určených pro produktivitu, management, vývoj, viditelnost tzv. Print DNA a druhou část této prezentace si vzala na starosti naše manažerka spotřebního materiálu Petra Košíková, která představovala naše portfolio spotřebního materiálu (samolepící etikety, termotransferové pásky, plastové karty, identifikační náramky apod.). 

Celý seminář byl doprovázen konzultacemi všech našich specialistů, živým demonstrováním našich produktů a služeb a také networkingem či vydatným cateringem. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Další seminář bude následovat v prvním kvartále roku 2019, o kterém budeme včas informovat v pravidelném newsletteru nebo na našich webových stránkách v sekci aktuality. 

trendy v oblasti automaticke identifikace
 
trendy v oblasti automaticke identifikace
 
trendy v oblasti automaticke identifikace
 
trendy v oblasti automaticke identifikace