Máme za sebou mezinárodní veletrh WOF EXPO 2021

Začátkem října se v Bratislavě konala mezinárodní konference WOF EXPO 2021. Jednalo se o inovativní setkání zástupců 30 zemí v oblasti logistiky, e-commerce a celého dodavatelského řetězce. Tato akce byla zdrojem inspirace a hledání nových výzev a příležitostí pro celý region "Nové Evropy". Naše uskupení IBCS Group zastupovali nejen domácí KODYS Slovensko, ale přítomen byl i náš pan ředitel Jan Příhoda. 

Celkově bylo k vidění a poslechu 43 panelových diskusí s mnoha živými vstupy, jak na panelech, tak v interakci s publikem. Během konference se více než 120 odborníků podělilo o své názory například na digitalizaci dopravy, udržitelný rozvoj, novinky a inovace, ale také dopady pandemie koronaviru na průmysl.

Z hlediska obsahu letošního veletrhu WOF EXPO panelové diskuse ukázaly nové oblasti činností pro různá odvětví průmyslu. Pozornost byla věnována také aktuálním otázkám kybernetické bezpečnosti v oblasti umělé inteligence a internetu věcí. Nechyběla také témata související s přechodem na klimaticky neutrální ekonomiku, politické vztahy v rámci EU nebo Brexit.

Závěry a výsledky konference přinesly nové nápady, jak čelit strategickým výzvám dodavatelského řetězce a dopravy. Organizátorům se podařilo poskytnout lidem z branže možnost se znovu setkat, navázat kontakty a hovořit o aktuálních horkých tématech v logistice a dodavatelského řetězce. Jsme rádi, že jsme byli u toho.