Zebra LIFEGUARD - bezpečnostní stráž mobilních zařízení

Řešení LifeGuard je zabezpečení, které umožňuje prodloužit životnost mobilních terminálů Zebra s operačním systémem Android. K vůli rostoucím kybernetickým útokům je nutné zajistit, aby mobilní počítače určené pro firemní účely měly přístup k těm nejnovějším bezpečnostním aktualizacím. Podpora pro zabezpečení operačních systémů končí obvykle po 36 měsících, což je výrazně méně než obvyklá 5-letá životnost zařízení. Tato mezera může vystavit podniky rostoucímu počtu bezpečnostních rizik.

LifeGuard to změní, protože poskytuje rozšířenou podporu zabezpečení, pravidelné periodické aktualizace a také podporu zabezpečení starších operačních systémů při přechodu na novější systém. Pravidelné aktualizace zvyšují bezpečnost a LifeGuard umožňuje snadnou instalaci buď lokálně, nebo vzdáleně prostřednictvím systémů vzdálené správy (například SOTI). Navíc uživatelé nejsou nikdy nuceni aktualizaci přijímat, pokud jim to v dané chvíli nevyhovuje, takže každá aktualizace může být provedena dle libosti.

LifeGuard zabezpečení zahrnuje:

  • pravidelné aktualizace zabezpečení / opravy
  • hladká migrace na novější verzi operačního systému Android se správnou podporou zabezpečení
  • můžete ziskat 5 až 7 let podpory zabezpečení
  • možnost prodloužení podpory zabezpečení na Vámi vybranou dobu

Jako součást Mobility DNA je LifeGuard k dispozici pro vybrané mobilní terminály Zebra s aktivní smlouvou Zebra OneCare. To znamená, že firmy mohou terminály Zebra využívat déle a bezpečněji než jiná zařízení v branži. LifeGuard poskytuje řešení pro zabezpečení softwaru (OS Android) a spolehlivost, která odpovídá životnímu cyklu výrobku a zjednodušuje přechody na nové verze operačního systému.