Služby v oblasti automatizace

Klademe důraz na kvalitu poskytovaných řešení, snižování nákladů, ale zároveň neustálé zvyšování efektivity. Specializujeme se na poradenství v oboru automatizačních strategií pro sklady a výrobu. Nezávislost technologie, dodavatele a produktu, spolu se zaměřením na potřeby zákazníka vede k optimálnímu doporučení návrhu systému nebo finálního řešení. Kromě samotného servisu komponent a zařízení nabízíme také podporu a poradenství (SLA, opravy HW, hot-line linku, profylaxe tiskáren apod.) při analýze a optimalizaci Vašich logistických požadavků (např. toku materiálu nebo skladového systému). 

Projekty a realizace

  • Vytváříme projekty od návrhu až po samotnou realizaci. Poradíme Vám s projektem a navrhneme nejvhodnější řešení pro konkrétní aplikaci a užití.

Návrhy řešení a odborné poradenství

  • Tým profesionálů, který vám vždy poradí a navrhne vám optimální řešení. Na základě Vašeho zadání zpracujeme návrh řešení včetně jeho prezentace.

Zpracování výkresové dokumentace

  • Zpracujeme pro vás dokumentaci dle vašeho požadavku.

Konstrukční činnost

  • Díky našim zkušeným konstruktérům jsme schopni navrhnout a realizovat i ta nejnáročnější řešení.

Činnost systémového integrátora

  • Realizujeme integraci a spojení různých komponent, systémů a subsystémů (implementujeme software pro každou aplikaci včetně vývoje software na míru, který propojíme do stávajících systémů ERP, WMS) v jeden funkční celek.

Servis

  • Našim zákazníkům nabízíme dlouhodobý profesionální servis a odborné poradenství. Jsme profesionály na široké portfolio vzájemně propojených produktů, komponent a řešení.

Široká nabídka produktů

  • Dodáváme komponenty renomovaných výrobců pro průmyslovou automatizaci.

 

Více informací naleznete na stránkách automatizace. V případě poptávky nás kontaktujte prostřednictvím formuláře nebo na čísle +420 233 097 911.