Služby v oblasti automatizace

Klademe důraz na kvalitu poskytovaných řešení, snižování nákladů, ale zároveň neustálé zvyšování efektivity. Specializujeme se na poradenství v oboru automatizačních strategií pro sklady a výrobu. Nezávislost technologie, dodavatele a produktu, spolu se zaměřením na potřeby zákazníka vede k optimálnímu doporučení návrhu systému nebo finálního řešení. Kromě samotného servisu komponent a zařízení nabízíme také podporu a poradenství (SLA, opravy HW, hot-line linku, profylaxe tiskáren apod.) při analýze a optimalizaci Vašich logistických požadavků (např. toku materiálu nebo skladového systému). 

Projekty a realizace

Vytváříme projekty od návrhu až po samotnou realizaci. Poradíme Vám s projektem a navrhneme nejvhodnější řešení pro konkrétní aplikaci a užití.

Návrhy řešení a odborné poradenství

Tým profesionálů, který vám vždy poradí a navrhne vám optimální řešení. Na základě Vašeho zadání zpracujeme návrh řešení včetně jeho prezentace.

Zpracování výkresové dokumentace

Zpracujeme pro vás dokumentaci dle vašeho požadavku.

Konstrukční činnost

Díky našim zkušeným konstruktérům jsme schopni navrhnout a realizovat i ta nejnáročnější řešení.

Činnost systémového integrátora

Realizujeme integraci a spojení různých komponent, systémů a subsystémů (implementujeme software pro každou aplikaci včetně vývoje software na míru, který propojíme do stávajících systémů ERP, WMS) v jeden funkční celek.

Servis

Našim zákazníkům nabízíme dlouhodobý profesionální servis a odborné poradenství. Jsme profesionály na široké portfolio vzájemně propojených produktů, komponent a řešení.

Široká nabídka produktů

Dodáváme komponenty renomovaných výrobců pro průmyslovou automatizaci.