Název

Kontaktujte nás

Zjistíme vaše potřeby a navrhneme ideální řešení vhodné pro váš byznys.

+420 233 097 911 info@kodys.cz

Vyplňte poptávkový formulář

Aktuality

Workforce Management System napojený na SAP pro pracovníky v terénu firmy NET4GAS

NET4GAS zajišťuje mezinárodní přepravu zemního plynu přes celou Českou republiku. Ročně přepraví okolo 45 miliard m3 zemního plynu prostřednictvím plynovodů o celkové délce více než 3 800 km. Provozuje tři hraniční předávací stanice, čtyři kompresní stanice a téměř stovku předávacích stanic na rozhraní s vnitrostátní distribucí plynu.
Zobrazit

Existuje i jiná cesta, jak si pořídit software. Naše cloudové řešení pomáhá v boji se škůdci.

Deratizace Růžička byla založena v roce 1992. V současné době tato firma servisuje po celé ČR 1 850 objektů (bytové domy, hotely, výrobní haly, logistická a kancelářská centra i obchodní řetězce) s cílem zbavit je jakéhokoliv hmyzu, hlodavců nebo mikroorganismů. Mezi stěžejní služby této firmy patří monitorování objektů, následný zásah a doporučení nápravných opatření spojenou s veškerou dokumentací, která se týká třech klíčových oblastí – deratizace, desinsekce a dezinfekce.
Zobrazit

V Prazdroji jsme za 4 měsíce označili 730 000 palet a zvýšili produktivitu o 30%

Plzeňský Prazdroj, a. s., je česká firma, pivovar založený v roce 1842, který produkuje první pivo plzeňského typu, Pilsner Urquell. Pod Prazdroj v současné době patří také pivovar Radegast a pivovar Velké Popovice. Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva v Česku a je také největším exportérem piva do zahraničí. Od roku 2017 patří pod japonskou mateřskou společnost Asahi.
Zobrazit

Pomocí hlasu jsme v Globusu zvýšili produktivitu vychystávání o 70 %

V roce 1996 byl v ČR otevřen první hypermarket Globus. Dnes u nás najdeme 15 prodejen. Celková skladová plocha logistického centra v Jirnech činí 60 000 m2, kde pracuje okolo 250 zaměstnanců a z toho přibližně 60 skladníků pěti národností s hlasovou technologií Honeywell Voice. Kvalita i produktivita se díky tomu zvýšily o 30, respektive o 70 %. Měsíčně odjíždí z Jiren na hypermarkety okolo 1 500 kamionů.
Zobrazit

JIP je schopen díky hlasu nasazovat do procesu až 4 nové zaměstnance týdně

Společnost JIP byla založená v roce 1994 se zaměřením na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin s celorepublikovým pokrytím. JIP nabízí svým zákazníkům kompletní sortiment - koloniální a drogistické zboží, nápoje, mražené a čerstvé potraviny - včetně logistiky a podpůrných služeb. JIP zásobuje své zákazníky z 15 velkoobchodních skladů, které fungují v režimu řízeného skladového hospodářství.
Zobrazit

Optimalizace inventáře a evidence majetku pro ESET Bratislava

Přední slovenská IT společnost ESET je známá jako průkopník v oblasti antivirové ochrany a vytváří oceňovaný software pro detekci hrozeb používaný ve více než 200 zemích po celém světě. ESET je zase největší IT společností na Slovensku, pro kterou pracuje více než 1400 zaměstnanců po celém světě.
Zobrazit

Zvýšili jsme efektivitu práce díky chytrému značení v distribučním centru Makro

Makro Cash & Carry bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro. V ČR patří do sítě Makro Cash & Carry 13 velkoobchodních center. Všechna disponují prodejní plochou okolo 15 000 m2. Tato centra jsou zaměřena na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, obchodníkům a dalším subjektům.
Zobrazit

SAS Automotive centrálně spravuje svá zařízení pro 21 poboček díky našemu MDM

Společnost SAS Automotive Systems působí v oblasti vývoje a výroby palubních desek. Společnost je kompetentním, mezinárodním partnerem automobilového průmyslu s vysokými standardy kvality a služeb zejména pro inovativní interiéry a front-end moduly, jako například střední konzoly. Jako společný podnik se společnostmi Continental a Faurecia působí na 21 místech po celém světě.
Zobrazit

V Siemensu jsme odbourali manuální činnosti a papírovou dokumentaci díky hlasu

Siemens Frenštát je významným výrobcem nízkonapěťových asynchronních elektromotorů a současně největším závodem na výrobu standardních elektromotorů osových výšek v Evropě. Závod dodává elektromotory výrobcům čerpadel, kompresorů a vzduchotechniky po celém světě. Hlasové řešení pokrývá proces zaskladnění z příjmu do skladu polotovarů a proces vychystání do výroby.
Zobrazit

Nasazením WMS jsme společnosti Nutrend zvýšili celkovou efektivitu skladu o 15 %

NUTREND je leader na trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl s 25 470 m2 výrobních i skladových prostor. NUTREND neustále expanduje do zahraničí a v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí. Skladové prostory s kapacitou 10 980 m2 a více než 5 000 paletovými místy jsou plně automatizované a využívají online čtečky a ovinovací roboty.
Zobrazit

Naše softwarová aplikace efektivně pokryla klíčové procesy skladu společnosti Ferona

Ferona je obchodní společnost zabývající se nákupem, skladováním, úpravou, logistikou a prodejem hutních výrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů, na bázi velkoobchodu. Pobočky a sklady pokrývají celé území ČR, což umožňuje přímý styk se zákazníkem. Digtalizace proběhla ve skladu svitků v Hradci Králové, která pokryla kompletní potřeby procesu příjmu a přeskladnění hotových výrobků.
Zobrazit

Unikátní řešení pro označení skladových lokací vystřelilo produktivitu v Solventu o 16 %

Skupina firem pk Solvent zastřešuje dvě maloobchodní sítě drogerií a lékáren Teta a TOP drogerie, velkoobchod SOLVENT a několik internetových obchodů. Historie společnosti se datuje do roku 1992 a od té doby vystoupala až na pozici největšího distributora a prodejce v oblasti drogistického zboží v České republice s obratem přes 8 mld. Kč a více než 3 000 pracovníky.
Zobrazit

Mountfield zrychlil o 20 % průtok zboží skladem díky našemu K.Motion WMS

Společnost Mountfield byla založena v roce 1991 a za tři desetiletí se stala největší český i slovenský prodejce zahradní techniky, zahradního nábytku, bazénů, dalších potřeb pro zahradu. Dnes Mountfield provozuje síť 76 vlastních prodejních center. Své prodejny a servis zásobuje ze dvou budov centrálního skladu v logistickém parku Strančice.
Zobrazit

Zrychlení inventarizace aktiv pro I.D.C. Holding

I.D.C. Holding, a.s. je již řadu let největším výrobcem cukrovinek a trvanlivého pečiva na Slovensku. Zaměstnává více než 1 100 zaměstnanců a vyrábí ve třech výrobních závodech - v Pečivárne Sereď, Figaro Trnava a Cífer.
Zobrazit

Nejodolnější etikety s přilnavostí na beton zefektivnily skladové procesy v Goldbecku

Goldbeck CZ s. r. o je výrobce a dodavatel železobetonových konstrukčních prvků a ocelových nosných konstrukčních systémů na klíč. Firma poskytuje komplexní servis svým zákaznikům - od projektové dokumentace přes výrobu dílů na míru a končí montáží přímo na stavbě. Ve výrobních závodech v Dolních Bučicích a v Tovačově realizuje Goldbeck podstatnou část svých stavebních výkonů – průmyslovou prefabrikaci stavebních prvků.
Zobrazit

260 úřadů inventarizuje majetek rychleji díky našemu systému

Ministerstvo financí je ústředním orgánem státní správy pro státní rozpočet republiky, státní závěrečný účet republiky, státní pokladnu České republiky, fiskální politiku, makroekonomické a fiskální prognózy pro přípravu státního rozpočtu a rozpočtů státních fondů, finanční trh, regulaci vydávání elektronických peněz a ochranu zájmů spotřebitelů na finančním trhu.
Zobrazit

Zavedli jsme systém vysledovatelnosti výroby pro cukrovary Terreos TTD

Tereos TTD, a.s. (dříve Cukrovary a lihovary TTD) je největším českým producentem cukru a lihu. Společnost je vedoucí skupinou v oblasti zpracování cukrové řepy v ČR a zároveň patří k 10 největším českým potravinářským firmám. Koncern Tereos je jedním z největších světových výrobců cukru, lihu a škrobu.
Zobrazit

Efektivní správa majetku v DS PROPERTY pomocí EVIDEI

Správcovská společnost DS PROPERTY, a.s. byla založena v roce 2013. Ve svém regionu získala v krátké době významné postavení v oblasti Facility Managementu. Dlouholeté zkušenosti s pronájmem, správou nemovitostí jsou přidanou hodnotou pro největší zákazníky v regionu, mezi které patří Istermeat, Euromilk, Agrosun, FK DAC 1904, DAC Arena, DAC Academy a další.
Zobrazit

Vyvinuli jsme unikátní softwarové řešení pro sběr a zpracování dat v depech firmy Toptrans

Od roku 1993 pomáhá společnost Toptrans svým klientům s přepravou, skladováním a logistikou. V Česku a na Slovensku disponuje nejhustší sítí středisek a proto patří k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení. Toptrans využívá moderní jednotný systém zpracování dat pro dokonalý přehled o stavu zásilek.
Zobrazit